Blagdanski duh u Kulić & Sperku

Dragi prijatelji,

na kraju smo još jedne godine prepune izazova – godine u kojoj i dalje učimo živjeti bez mnogih navika koje smo donedavno uzimali zdravo za gotovo. Ovo razdoblje velikih promjena za čitav svijet pomoglo nam je da još bolje shvatimo važnost uloge malih stvari u postizanju istinske sreće.

I ovu godinu blagdansku radost ostvarujemo kroz dijeljenje naših materijalnih postignuća s drugima, stoga tradicionalno darujemo one najmlađe koji se već od rane dobi uspješno nose s velikim izazovima na vlastitom putu prema brojnim drugim ostvarenjima. Iznimno smo ponosni što našim društveno-odgovornim poslovanjem sudjelujemo u stvaranju boljeg okruženja – jer sreća se množi onda kad se dijeli.

U ime svih zaposlenika našeg Društva, želimo da ovo vrijeme provedete uz svoje najmilije u miru i zadovoljstvu, te da Vam nadolazeća 2022. godina bude ispunjena zdravljem, srećom i uspjehom.

Sretni i veseli blagdani!

Kulić & Sperk

 

Newsletter footer